Friday, July 20, 2018
Home Tags Lajmet

Tag: lajmet

Shqiptari arratiset nga paraburgimi i policisë në Greqi

Katër persona, një shqiptar dhe tre algjerianë, kanë mundur t’i shpëtojnë policisë dhe të dalin nga komisariati. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës në...

SOFT

VIP