Wednesday, June 20, 2018
Home Tags Lajmet shqiptare

Tag: lajmet shqiptare

Alarm para finales së Champions, dy dëmtime tek Juventusi

Skuadra e Juventusit është tronditur të mërkurën. Mbrojtësi kryesor Giorgio Chiellini mund të mungojë në finalen e Champiuon League kundër Barcelonës. Mbrojtësi është lënduar në...

Bien lule nga qielli për banoren e Big Brother Albania 8

Banorët po shijonin një pasdite të qetë, kur një delta plan ka kaluar sipër kokave të tyre dhe ka hedhur një dhuratë për ta....

Ministria e Arsimit: Tolerancë zero abuzimit seksual, dënim maksimal pseudo-mësuesit

Ministria e Arsimit dhe Sportit reagoi në lidhje me ngjarjen në shkollën 9-vjeçare “Hysen Malko”, në Kryekuq, Lushnje ku mësuesi 63 vjeçar ka kryer...

Aksident në zonën e Plazhit në Durrës, lëndohen pasagjerët

Një aksident u shënua pak çaste më parë në zonën e Plazhit në Durrës. Në hyrje të lagjes 13, pikërisht në sektorin “Apolonia” u...

SOFT

VIP