Saturday, June 23, 2018
Home Tags Lajmet shqip

Tag: lajmet shqip

Sherr mes dy policëve në Dibër, ekzekutohet me armë zjarri specialisti...

Ka humbur jeten ne spital pak minuta me pare efektivi i policise Ardian Roci, i qelluar me arme nga nje koleg i tij ne...

Dy tërmete tronditin Italinë, njerëzit dalin në rrugë, dy të plagosur

Lëkundjet kane qene te forta me magnitude 5,4 dhe 6.3 e jane ndier ne disa qytete te Italise, mes te cilave edhe ne kryeqytetin e...

Modeles super-seksi i grisen strecet

Nina Agdal është njëra nga modelet më të kërkuara në botë, ka mbuluar kopertinat e “Sports Illustrated”, por mund t'i ndodhë që t’i shqepen...

Ja urdhër-arresti i Interpolit për Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj është ndaluar nga policia sllovene në Lubjanë, derisa po kthehej nga vizita zyrtare në Berlin. Klan Kosova sjell fletarrestin e...

Ish-mikesha: Ja e vërteta e jetës luksoze të Rezarta Shkurtës

Reagimet pas reagimit të Ermal Hoxhës, lidhur me dyshimet e tij për përfshirjen në trafikun ndërkombëtar të drogës, ishin të pafundme. Por nuk munguan...

Dy kolumbianët e kokainës nxjerrin një emër të ri: Personi që...

Dy shtetasit kolumbianë të arrestuar në laboratorit të kokainës në Xibrakë të Elbasanit, nxjerrin në skenë një emër të ri, të një personi ende...

“Princesha Lady Diana ishte shtatzënë natën që vdiq”

Një zbulim i rralle është bërë në Britaninë e Madhe mbi vdekjen e Princeshës Diana dhe do të luhet në një dramë kontroversiale në...

SOFT

VIP