Thursday, July 19, 2018
Home Tags Lajmet e fundit

Tag: lajmet e fundit

Trondit shokut i burgut: Ja kush e vrau Florencin! Ata tentuan...

Një mik i Florenc Beqirajt, 23-vjeçarit që u masakrua barbarisht për vdekje në burgjet franceze ka shokuar me dëshminë e tij tronditëse. Ai rrëfen...

Vota në OKB, Berisha: Qëndrim i turpshëm, Shqipëria u kthye në...

Për ish-Kryeministrin Sali Berisha vota e Shqipërisë në OKB, kundër rezolutës së Shteteve të Bashkuara për ta njohur Jeruzalemin si kryeqytete të Izraelit është...

Çifti i asfiksuar në Vlorë nga Shkodra, dyshohet se gruaja vrau...

Zbulohen detaje nga ngjarja e rendene Vlore, ku ne nje banese ne lagjen Pavaresia, jane gjetur trupat e pajete te asfiksuar te nje cifti...

Lajmi i rremë, mediat “bëjnë të vdekur” gruan e ish-diktatorit Nexhmije...

Një tjetër precedent negativ për median shqiptare është shënuar pasditen e sotme. Një numër mediash, përfshi portale dhe gazeta nxituan të japin lajmin e rremë...

Berisha: Më bënë pritë në Parlament, opozita të djegë mandatet, shteti...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën se ka urdhëruar një pritë ndaj tij në Kuvendin e Shqipërisë. Pas seancës ku u votua kryeprokurorja e...

‘Do të pres gjersa të jap frymë”, mesazhi rrëqethës i nënës...

Mes mallit e dhimbjes te madhe për humbjen, Kozeta Mamaqi, nëna e ish-ministrit të ndjerë Sokol Olldashi ka kujtuar me një shënim rrëqethës ditëlindjen...

Deklarata/ “Kosova e frikësuar nga rritja e potencialit ushtarak serb”

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se ka një tendencë permanente të rritjes së potencialit ushtarak të...

Kamioni del nga rruga e bie në humnerë, shoferi dërgohet me...

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Aksidenti ka ndodhur në "Rrugën e Kombit" në afërsi të fshatit Skuraj. Shoferi, identiteti...

Kërcënimi i Metës: Nëse Rama konfirmon 71 vota, unë iki që...

Kreu i LSI-së, Ilir Meta i ka dhënë sot një mesazh të qartë kryeministrit Rama. Meta ka thënë prerë se nëse kryeministri Rama konfirmon...

Publikohet foto e rrallë e vëllezërve Taulant e Granit Xhaka

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka publikuar një foto të rrallë së bashku me vëllain e tij Granitin. Fotoja është publikuar në Instagram dhe Taulanti...

SOFT

VIP