Saturday, June 23, 2018
Home Tags Lajmet e fundit nga shqiperia

Tag: lajmet e fundit nga shqiperia

Goditet banda shqiptare e kokainës, ja fotot e 17 të arrestuarve

Policia italiane e cila ka shkatërruar një organizatë kriminale të dedikuar për trafikun ndërkombëtar të kokainës dhe marijuanës publikoi sot fotot e 17 shtetasve...

Kokaina, kjo është femra më e kërkuar në Shqipëri

Pranvera Aga ose Ebeling, e dyshuar nga Prokuroria  si korrierja qe do te trafikonte lenden narkotike. Vizion Plus ka mundur te siguroje disa prej...

SOFT

VIP