Sunday, July 22, 2018
Home Tags Lajme vlore

Tag: lajme vlore

Vlorë, si u gjetën të vdekur bashkëshortët në divan, dyshohet se...

Një çift bashkëshortësh kanë humbur jetën si pasojë e rrjedhjes së gazit në banesën e tyre. Rrok e Prena Tata përkatësisht 60 dhe 56...

Vlorë, një burrë i vdekur e një grua pa ndjenja, gjenden...

Policia informoi sot se një burrë i moshës rreth 60 vjeç është gjetur i pajetë nga kalimtarët anës trotuarit, përgjatë rrugës në hyrje të...

Vlorë, arrestohet qytetari, i ofroi ryshfet policit pas gjobës për parkimin

Policia e Vlorës tha se arrestoi ne flagrance një qytetar të akuzuar për veprën penale "Korrupsioni aktiv i personave që ushtrojnë funksione publike". Shtetasi Flladi...

SOFT

VIP