Monday, June 18, 2018
Home Tags Lajme vip

Tag: lajme vip

Fiorentina tregon lidhjen e re: Me Olsin bëmë seks, por më...

Fjorentina dhe Olsi ishin një nga çiftet më të përfolur në edicionin e këtij viti në “Big Brother”. Ky çift jo vetëm kreu marrëdhënie...

Luiz Ejlli flet për ndarjen nga vajza e Jozefina Topallit: Ishte...

Historia e dashurisë e këngëtarit të njohur shqiptar me vajzën e Jozefina Topallit bëri bujë, si në fillim, ashtu edhe në mbarim. Ata kishin një...

“Sa kërkon për një natë”, komenti i djalit ‘acaron’ Encën. Ja...

Mund të quhet pa frikë një prej këngëtareve më seksi shqiptare, pasi shpesh herë provokon me format e saj të kolme në rrjetet sociale. Bëhet...

Nusja e djalit të Sali Berishës shfaq trupin joshës në pishinë

Bukuroshja Armina Mevlani e njohur për format trupore përfekte, ka publikuar në Instagram, një foto mjaft sensuale. Armina ka pozuar e veshur me rroba banjo...

Ja çfarë thotë Shpat Kasapi për vajzën që prezantohet si e...

Disa ditë më parë mediat online bënë publike lajmin se Shpat Kasapi është në një lidhje me Qëndresa Dulaj. Ishte vetë Qëndresa e cila...

Rozana Radi poston foto “pa filtra”, sic e ka bërë nëna…

Bukuria është një dhuratë që na bën nëna natyrë. E duket se kjo dhuratë nuk i ka munguar as këngëtares Rozana Radi. Një show-girl...

Ronela Hajati nuk dorëzohet, publikon këngën e “ISIS”

Eshtë pikërisht kjo këngë që "i futu frikën" gjithë Tiranës pak ditë pas sulmit terrorist në Paris, Ronela Hajati realizoi një pjesë të videoklipit...

Rozana Radi më seksi se kurrë më parë

Këngëtarja Rozana Radi është duke kaluar pushime të këndshme mesa duket nga fotot. Ajo po vazhdon duke publikuar foto vazhdimisht në të cilat kësaj...

Pas fotos me Marinën, Geti pozon edhe me Luana Vjollcen

Sot u publikua një fotografi ku Geti u fotografua me prezantuesen Marina Vjollca, me të cilën është duke u përfolur që një kohë të...

SOFT

VIP