Sunday, February 18, 2018
Home Tags Lajme sportive

Tag: lajme sportive

Armando Sadiku pranë transferimit tek gjiganti turk

Armando Sadiku është pranë transferimit te gjiganti turk Gallatasarai. Mediat turke bëjnë me dije se përfaqësuesit e Zyrihut dhe Gallatasarait po zhvillojnë bisedime intensive të...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP