Sunday, June 17, 2018
Home Tags Lajme sporti

Tag: lajme sporti

“Luftë dhe Paqe”, incidentet që shoqëruan ndeshjen Kukësi-Partizani

Do të meritonte titullin “Lufta dhe Paqja” nëse do të ishte roman, Kukësi – Partizani. Luftë sportive për 90 minuta në tapetin e blertë...

Vendimi i “Tifozëve Kuq e Zi” nuk do t’ju pëlqejë aspak...

Zyrtarët e FSHF-së kanë takuar sot "Tifozat Kuq e Zi" me qëllim arritjen e një marrëveshjeje në lidhje me bojkotin që ky tifogrup ka...

Ballist Morina: Dua të shkoj në Izrael për të parë ndeshjen...

Autori i dronit në Beograd, Ismail Morina i njohur si "Ballisti" ka reaguar në lidhje me debatin në lidhje me tifozët dhe kombëtaren. "Tifozat...

“Euro 2016”, ja 3 përballjet e ditës së dielë, 12 qershor...

Sot do të kemi 3 përballje interesante të vlefshme për "Euro 2016", ku spikat ndeshja Gjermani-Ukrainë. Përballja e parë është mes Turqisë e Ukrainës që fillon...

“Gjest i ligë”, futbollisti pështyn kundërshtarin gjatë miqësores me Holandën

Ish-lojtari i Werder Bremen i cili momentalisht luan në Premier League me Stoke City, gjatë ndeshjes miqësore të përfaqësueses austriake me Holandën është bërë...

Lajm i keq për Kombëtare, ja futbollisti që rrezikon të mos...

Dhimbje kokë për Shqipërinë përpara startit të Kampionatit Europian. Dëmtimi muskulor që Taulant Xhaka pësoi në minutat e para të ndeshjes me Sionin, rezultoi...

SOFT

VIP