18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajme shqip

Tag: lajme shqip

Eli Fara uron vajzën e saj për ditëlindje përmes kësaj video...

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eli Fara ka një ditë të gëzueshme sot , pasi vajza e saj e vetme, Marina feston ditën...

Ministri Fatmir Xhafaj “përplaset” me deputeten e LSI-së, ja debati

Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka debatuar sot me deputeten e LSI-së, Silva Caka. Caka u ankua se një nga dokumentet e...

Aksioni “Blici Rrugor” në 12 qarqet e vendit, për 1 orë...

Policia Rrugore ka vijuar gjatë ditës së sotme me operacionin “Blici Rrugor”, i cili është shtrirë në 12 qarqet e vendit, në akset kryesore...

Dëshmia shokuese e ish-komandos: Ia preva kokën se më tha ‘të...

Autori i vrasjes horror që ndodhi dy ditë më parë në Këlcyre ka bërë një deklaratë shokuese në gjyq. Ai ka thënë përpara hetuesve se...

Dëshmia/ Polici privat: Grabitësit qëlluan me armë, ja si u morën...

Pesë policët privatë që ndodheshin në dy blindat që u grabitën sot në rrugën e Kasharit ndodhen në ambientet e Policisë ku po japin...

Berisha “shpërthen” kundër Taulant Ballës: Ulu aty. T’i je bandit!

Ish-kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit i ka thënë deputetit të PS-së, Taulant Ballës se është dënuar dhe nuk zbaton vendimin e gjykatës. Berisha thotë...

Deklarata/ “Kosova e frikësuar nga rritja e potencialit ushtarak serb”

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se ka një tendencë permanente të rritjes së potencialit ushtarak të...

Sekuestrohen 128 kg drogë në Janinë, në pranga një shqiptar dhe...

Një shqiptar dhe një grek kanë rënë në prangat e policisë gjatë një operacioni të zhvilluar në Pogon të Janinës. Këta dy shtetas janë arrestuar,...

Detajet, ja si u zbulua mësuesi i dënuar për vrasje në...

Kamera e “Fiks Fare” ka filmuar mësuesin e edukimit fizik të shkollës 9 vjeçare “Teli Ndini” në Vlorë, Eljus Thartori, duke luajtur me letra...

Kamioni del nga rruga e bie në humnerë, shoferi dërgohet me...

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Aksidenti ka ndodhur në "Rrugën e Kombit" në afërsi të fshatit Skuraj. Shoferi, identiteti...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °