Friday, January 19, 2018
Home Tags Lajme shqip online

Tag: lajme shqip online

Samsung prezanton PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition

Kur na ndan më pak se një muaj nga Lojrat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018, Samsung Electronics Co., Ltd., Partner i Lojërave Olimpike mbarëbotërore në...

Super-aksioni në Elbasan, dy kolumbianë e 5 shqiptarë kapen me 100...

Policia shqiptare finalizoi pperacionin ndërkombëtar antidrogë të koduar me emrin "Xibraku". Aksioni është shtrirë në qytetet e Tiranës, Elbasanit, Durrësit dhe Vlorës. Ministria e Brendshme...

Laboratori i drogës në Elbasan, arrestohet nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha

Ermal Hoxha, nipi i ish diktatorit Enver Hoxha, thuhet se është në mesin e personave të arrestuar gjatë dhë pas zbulimit të laboratorit të...

Ky është gjoksi më i madh në botë, peshon 9 kilogramë

Ky foto tregon një grua që pretendon se ka gjoksin më të madh të rreme në botë. Modelja gjermane ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të...

Zbulohet videoja e dytë e abuzimit seksual me 17-vjecaren në QSUT

TIRANE - Një video e dytë me të njëjtit protagonistë dhe me abuzime seksuale akoma më të mëdha. Publikimi i videos, ku disa djem...

Armina Mevlani tregon format në palestër me nënën

Përveç sukseseve të saj në botën e ekranit, bukuroshja Armina Mevlani po tërheq së shumti vëmendjen e mediave, pas lidhjes së dashurisë me djalin...

Ekzekutohet edhe terroristi që mbante peng 6 persona në Paris

Policia franceze ka vrarë edhe pengmarrësin Amedy Coulibaly i cili kishte kidnapuar 6 persona në një shitore hebreje në Porte de Vincennes. Amedy Coulibaly dyshohet...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP