24 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajme shqip nga futbolli

Tag: lajme shqip nga futbolli

Cfarë është kjo sfilatë super-seksi që bën Luana Vjollca para fansave?

Luana Vjollca gjithnje e me shume po i kushton vemendje dhe rendesi ekspozimit te saj ne publik. Me foto te ndryshme e se fundi me...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
24 ° C
24 °
24 °
41%
2.6kmh
20%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °