Wednesday, January 17, 2018
Home Tags Lajme shqip nga futbolli

Tag: lajme shqip nga futbolli

Cfarë është kjo sfilatë super-seksi që bën Luana Vjollca para fansave?

Luana Vjollca gjithnje e me shume po i kushton vemendje dhe rendesi ekspozimit te saj ne publik. Me foto te ndryshme e se fundi me...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP