Sunday, July 22, 2018
Home Tags Lajme showbizi

Tag: lajme showbizi

Fiorentina tregon lidhjen e re: Me Olsin bëmë seks, por më...

Fjorentina dhe Olsi ishin një nga çiftet më të përfolur në edicionin e këtij viti në “Big Brother”. Ky çift jo vetëm kreu marrëdhënie...

Tifozja seksi e kombëtares publikon foton, ja si duket Irid Oxa...

Tifozja seksi e kombëtares shqiptare ka publikuar një foto pa make up në rrjetet sociale. Irid Oxa u bë e famshme “brenda natës”, pasi fotografitë...

SOFT

VIP