Friday, July 20, 2018
Home Tags Lajme online

Tag: lajme online

Vdekja e Florenc Beqirajt në Francë, reagon aktori: Lajm i frikshëm....

Pas marrjes së lajmit për vdekjen e 23-vjeçarit nga Shkodra, ka reaguar ashpër aktori i njohur Julian Deda. Përmes një shkrimi në rrjete sociale, Deda...

Publikohet foto e rrallë e vëllezërve Taulant e Granit Xhaka

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka publikuar një foto të rrallë së bashku me vëllain e tij Granitin. Fotoja është publikuar në Instagram dhe Taulanti...

“Rich kids of…”/ Ja si i kaluan festat e fundvitit “pasanikët”...

Prej disa muajsh është hapur një faqe "Rich kids of Albania", në të cilën shpesh publikohen foto nga luksi i pasanikëve të rinj të Shqipërisë. Këto...

Shokuese, djaloshi goditet nga kamioni, mbijeton mrekullisht

Ky është momenti i tmerrshëm kur një adoleshent u godit nga një kamion 40 - tonësh i cili ecte me 45km për orë, teksa...

Afera e legalizimeve, pranga tek ALUIZNI, kapen 5 zyrtarë, katër në...

Pesë zyrtare të Agjencisë së legalizimeve ALUIZNI, janë arrestuar ditën e sotme me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Shtetasit Ermal Dino, Artur Skela, Robert Dauti,...

Vrau gruan në Fier, autori: E rraha me shufra hekuri, vonoi...

"Trokita ne dere disa here, i rashë derës me grushta per disa minuta, por gruaja e hapi me vonesë. Dyshova se kishte dike brenda,...

Laboratori i kokainës, mbërrijnë në Tiranë hetues e prokurorë nga Gjermania

Prokuroria kërkon në gjykatë caktimin e masave të sigurisë arrest me burg për 9 të arrestuarit e aksionit Xibraku ku u gjet një laborator...

Cmimet e FIFA, Ronaldo fiton “Topin e Artë” për herë të...

Per here te trete ne karrieren e tij, portugezi Cristiano Ronaldo eshte fitues i "Topit te Arte". Ai la pas konkurentet Lionel Messi dhe Manuel...

“Princesha Lady Diana ishte shtatzënë natën që vdiq”

Një zbulim i rralle është bërë në Britaninë e Madhe mbi vdekjen e Princeshës Diana dhe do të luhet në një dramë kontroversiale në...

Vlorë, hyjnë për të grabitur në banesë, autorët me maska plagosin...

Dy vëllezër kanë mbetur te plagosur me armë naten e kaluar ne Vlore. Ata jane qelluar nga dy persona që hynë për të grabitur në...

SOFT

VIP