Tuesday, June 19, 2018
Home Tags Lajme online shqiperia

Tag: lajme online shqiperia

Stafi i revistës me lot në sy: Ja kuptimi i karikaturës...

Stafi i revistës “Charlie Hebdo” ka deklaruar se nuk ka dhe nuk ndjen asnjë pendesë për karikaturën e Profetit Muhamed në kopertinën sotme që...

SOFT

VIP