Friday, July 20, 2018
Home Tags Lajme online lajmifundit

Tag: lajme online lajmifundit

Ingrit Gjoni publikon foto nga pushimet, ekspozon gjoksin

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka lënë pas koncertet dhe po pushon në Sarandë. Ingrit Gjoni ka publikuar një foto nga pushimet e saj ku...

SOFT

VIP