Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Lajme nuri seferi

Tag: lajme nuri seferi

Nuri Seferi zhvillon sonte një nga ndeshjet më të rëndësishme në...

Boksieri i famshem shqiptar Nuri Seferi zhvillon sonte nje ndeshje shume te rendesishme. Në sallën e peshimit, Tajsoni Shqiptar dhe kundërshtari i tij polak u...

SOFT

VIP