18 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajme nuri seferi

Tag: lajme nuri seferi

Nuri Seferi zhvillon sonte një nga ndeshjet më të rëndësishme në...

Boksieri i famshem shqiptar Nuri Seferi zhvillon sonte nje ndeshje shume te rendesishme. Në sallën e peshimit, Tajsoni Shqiptar dhe kundërshtari i tij polak u...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
82%
2.1kmh
75%
Thu
12 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °