15 C
Tirana
Wednesday, August 23, 2017
Home Tags Lajme nga shqiperia

Tag: lajme nga shqiperia

Arrestohen dy shqiptarë, i grabitën argjendarit 50 mijë euro

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane, pasi kanë grabitur një argjendar. Ata janë identifikuar si Pali Tako dhe Aurel Bushaj, të cilët i dolën...

U hodh nga kati i pestë i pallatit, 40-vjecari në gjendje...

Një 40-vjecar ka tentuar të vetëvritet duke u hedhur nga ballkoni në katin e pestë të pallatit. Ngjarja ka ndodhur në një lagje të...

Dorëheqja, ja letra që Nasip Naco i dërgoi Edi Ramës

Publikohet letra e doreheqjes qe ministri i Drejtesise Nasip Naco i dergoi kryeministrit Edi Rama. Letra eshte bere publike nga burimet zyrtare pasditen e te...

Organizata e Shëndetësisë: Mos dëgjoni muzikë, ju bën dëm

Njerëzit nuk duhet të dëgjojnë muzikë më shumë se një orë në ditë, për të mos dëmtuar dëgjimin e tyre, rekomandon Organizata Botërore e...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
2.1kmh
0%
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
33 °
Sun
33 °
Mon
33 °