Sunday, July 22, 2018
Home Tags Lajme live

Tag: lajme live

Trafikanti shqiptar i futi lugën në vaginë vajzës, dyshoi se fshihte...

Një trafikant shqiptar i përfshirë në shitje kokaine, qe ishte dëbuar tre here nga Anglia si emigrant ilegal dhe i rikthyer përsëri, është denuar...

Protestuan lakuriq para gjykatës, arrestohen 5 burra

Një grup burrash janë arrestuar, pasi po protestonin jashtë një gjykate krejtësisht lakuriq. Ngjarja ka ndodhur jashtë Gjykatës së Hunan Provincial Higher People’s në...

Pasaniku me helikopter në Dhërmi, e parkon avionin në Drimadhe

Bregdeti shqiptar me kalimin e viteve, është kthyer në një destinacion të preferuar për shumë pushues të huaj. Madje, mes ketyre personazheve ka edhe pasanikë. Nga...

Safet Gjici: Ja kush ishin autorët e incidentit me armë në...

Incidenti me arme i ndodhur në Paskuqan është dënuar ashpër nga kandidati i PS për bashkinë e Kamzës, Safet Gjici. Në një reagim për...

Rusia forcon arsenalin e saj me 40 raketa të reja interkontinetale

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin thotë se ushtria do të ketë më shumë se 40 raketa të reja balistike interkontinentale në arsenalin e saj...

Lady Gaga ekspozon gjoksin duke peshkuar

Lady Gaga nuk pushon edhe kur është me pushime. Këngëtarja 29-vjeçare po shijon plazhet e Bahamasit dhe, përveç pozave provokuese për fansat e saj...

Emri shqiptar nuk është pengesë për t`u zgjedhur deputet në Zvicër

Politologu zviceran me prejardhje nga Bosnja, Nenad Stojanoviç, duke komentuar “invazionin” e shqiptarëve në politikën zvicerane për të cilin gazeta 20minuten ka realizuar një...

Arrestimet e deputetëve, ja çfarë gjeti policia në banesën e Tom...

Një kompiuer portativ, laptop dhe një USB, janë gjetur nga oficerët e policisë gjyqësore gjatë kontrollit në banesën e deputetit Tom Doshi. Kontrolli në banesën...

Shkodër, të shtëna me armë në Kryebushat, vritet një femër, dy...

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e te shtunes ne zonen e Kryebushatit ne Shkoder. Sipas raportimeve te fundit, ne afersi te nje kompleksi...

Tom Doshi del nga prokuroria pas 6 orësh dëshmi për “vrasjen”,...

TIRANE - Pas 6 oresh deshmi ne prokurorine e Krimeve te renda, deputeti Tom Doshi ka dale nga zyrat e prokuroreve rreth ores 15.35....

SOFT

VIP