Friday, June 22, 2018
Home Tags Lajme kosova

Tag: lajme kosova

Zyrtare, Kosova hedh poshtë akuzat e Maqedonisë për sulmin ndaj policisë

Autoritetet e Kosovës hedhin poshtë pretendimet e homologëve nga Maqedonia se grupi i dyshuar që ka sulmuar stacionin policorë të Goshincës, mund të ketë...

Kosovarët shesin biznese e shtëpi për të ikur nga vendi

Emigrimi i madh i dhjetëra-mijëra qytetarëve po ndikon edhe në zvogëlimin e komsumit në Kosovë. Sipas analistëve politikë dhe ekonomikë, një gjë që dihet...

11-vjecarja i dërgon letër dashurie djalit, ja përgjigja e tij

Nje pyetje per te cilen vuajne shume te rritura. “A të pëlqej unë?”. Kjo ka qene pyetja që një 11-vjeçare i drejtoi një djali. Ajo...

SOFT

VIP