Monday, July 16, 2018
Home Tags Lajme info

Tag: lajme info

Goditet banda shqiptare e kokainës, ja fotot e 17 të arrestuarve

Policia italiane e cila ka shkatërruar një organizatë kriminale të dedikuar për trafikun ndërkombëtar të kokainës dhe marijuanës publikoi sot fotot e 17 shtetasve...

SOFT

VIP