17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Lajme foto

Tag: lajme foto

Për ku janë nisur Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Ato janë dy kolege të mira por edhe mikesha të shtrenjta me njëra-tjetrën. Moderjatorja Arbana Osmani dhe kolegia e saj Xhemi Shehu ndajnë kohë të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
light rain
18 ° C
18 °
18 °
77%
1kmh
90%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °