31 C
Tirana
Wednesday, August 23, 2017
Home Tags Lajme durres

Tag: lajme durres

Durrës, 50-vjecari vetëvaret në dyqan për shkak të varfërisë

Nje 50-vjecar i ka dhene fund jetes ne Durres diten e sotme duke kryer vetevarje. POlicia ka thene se viktima eshte shtetasi Enver Kapxhiu. Ai...

Durrës, plagosen dy punonjës të INUV në Sukth, shpallen në kërkim...

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Durrësit pasi akuzohen se kanë plagosur dy punonjës të INUV në Bashkinë e Sukthit. Burimet zyrtare...

Durrës, Llambi Prifti kapet me armë e 133 kilogramë drogë

Policia e Durresit beri me dije se ka arrestuar një person me lëndë narkotike dhe municione. Referuar burimeve zyrtare mesohet se pas një hetimi katërmujor,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
30 ° C
30 °
30 °
23%
3.1kmh
0%
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
30 °
Sun
33 °
Mon
33 °