Monday, June 18, 2018
Home Tags Lajme durres

Tag: lajme durres

Durrës, 50-vjecari vetëvaret në dyqan për shkak të varfërisë

Nje 50-vjecar i ka dhene fund jetes ne Durres diten e sotme duke kryer vetevarje. POlicia ka thene se viktima eshte shtetasi Enver Kapxhiu. Ai...

Durrës, plagosen dy punonjës të INUV në Sukth, shpallen në kërkim...

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Durrësit pasi akuzohen se kanë plagosur dy punonjës të INUV në Bashkinë e Sukthit. Burimet zyrtare...

Durrës, Llambi Prifti kapet me armë e 133 kilogramë drogë

Policia e Durresit beri me dije se ka arrestuar një person me lëndë narkotike dhe municione. Referuar burimeve zyrtare mesohet se pas një hetimi katërmujor,...

SOFT

VIP