Sunday, June 17, 2018
Home Tags Lajme com

Tag: Lajme com

Trafikanti shqiptar i futi lugën në vaginë vajzës, dyshoi se fshihte...

Një trafikant shqiptar i përfshirë në shitje kokaine, qe ishte dëbuar tre here nga Anglia si emigrant ilegal dhe i rikthyer përsëri, është denuar...

Protestuan lakuriq para gjykatës, arrestohen 5 burra

Një grup burrash janë arrestuar, pasi po protestonin jashtë një gjykate krejtësisht lakuriq. Ngjarja ka ndodhur jashtë Gjykatës së Hunan Provincial Higher People’s në...

Pasaniku me helikopter në Dhërmi, e parkon avionin në Drimadhe

Bregdeti shqiptar me kalimin e viteve, është kthyer në një destinacion të preferuar për shumë pushues të huaj. Madje, mes ketyre personazheve ka edhe pasanikë. Nga...

Safet Gjici: Ja kush ishin autorët e incidentit me armë në...

Incidenti me arme i ndodhur në Paskuqan është dënuar ashpër nga kandidati i PS për bashkinë e Kamzës, Safet Gjici. Në një reagim për...

Rusia forcon arsenalin e saj me 40 raketa të reja interkontinetale

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin thotë se ushtria do të ketë më shumë se 40 raketa të reja balistike interkontinentale në arsenalin e saj...

Lady Gaga ekspozon gjoksin duke peshkuar

Lady Gaga nuk pushon edhe kur është me pushime. Këngëtarja 29-vjeçare po shijon plazhet e Bahamasit dhe, përveç pozave provokuese për fansat e saj...

Emri shqiptar nuk është pengesë për t`u zgjedhur deputet në Zvicër

Politologu zviceran me prejardhje nga Bosnja, Nenad Stojanoviç, duke komentuar “invazionin” e shqiptarëve në politikën zvicerane për të cilin gazeta 20minuten ka realizuar një...

SOFT

VIP