Monday, July 23, 2018
Home Tags Lajme.al

Tag: lajme.al

“Bomba” e Donald Lu: Disa ministra të qeverisë i vlerësoj me...

Ambasadori i SHBA-ve,  Donald Lu prej disa orësh u është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve "Live" në Facebook. I pyetur për reformën në drejtësi, Lu theksoi...

BMW po planifikon të lansojë këtë super-veturë

BMW po dëshiron që të lansojë një automjet plotësisht vetë-vozitës në rrugët e Gjermanisë brenda pesë viteve, ka paralajmëruar CEO i kompanisë Harald Krueger. Krueger...

Greqi, manjati francez i dhuron vajzës super-pasurinë: 800 milionë euro!

Athina Onassis, pasardhësja e vetme e pronarit të anijeve dhe manjatit grek Aristotele Onassis, është bëtë më fatlume se kurrë. Sipas mediave greke ajo ka...

SOFT

VIP