Tuesday, June 19, 2018
Home Tags Lajm

Tag: lajm

Sasia rekord e kokainës në Portin e Durrësit, ministri Xhafaj: Forca...

Ministri Fatmir Xhafaj ka reaguar në Twitter në lidhje me kapjen e një sasie rekord kokaine në Portin e Durrësit. Mësohet se është sekuestruar një...

Goditja e 45 grupeve kriminale, Fatmir Xhafaj takim “kokë më kokë”...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ndodhet në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme ku do të zhvillojë një takim me kryeprokuroren e përgjithshme të përkohshme...

Aksident i pazakontë, makina “fluturon” në katin e dytë të një...

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Kaliforni, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në katin e dytë të një...

Drejtonte “Ford-in” në gjendje të dehur, bie në pranga shoferi nga...

Një 47-vjecar nga Elbasani ka rënë në pranga pasi është kapur në flagrancë nga Policia duke drejtuar mjetin tip "Ford" në gjendje të dehur. Policia bën...

Lirimi i Haki Çakos nga detyra, reagon ministri Xhafaj: Duhet një...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me lirimin nga detyra të kreut të Policisë së Shtetit, Haki Çako. Ministri Xhafaj thotë se ky ndryshim...

“Surprizat” e motit, ja parashikimi për sot dhe nesër

Ndonëse një pjesë e vendit është zbardhur nga bora dhe si pasojë janë shfaqur probleme në qarkullim, sot dhe nesër nuk parashikohet të ketë...

Reshjet e dëborës në qarkun e Korçës, Policia thirrje shoferëve: Ecni...

Policia e Korçës u ka bërë thirrje drejtuesve të mjeteve të pajisin mjetet e tyre me zinxhirë dhe ka dhënë një informacion për situatën...

62-vjeçari i bërë “tapë” humb kontrollin e mjetit dhe përplas tre...

4 makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan, pasi drejtuesi i mjetit tip “Mitsubishi” në gjendje të dehur ka humbur kontrollin dhe është...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, tre “Benz-a” përfundojnë në kanal

Tre automjete tip "Benz" janë përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë - Durrës. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Domjes, dhe sic duket edhe...

“Rrojmë me djersën e ballit”, vëllai i Eskobarit të Ballkanit: Santa...

Vëllai i Klemend Balilit, Bashkim Balili në një intervistë për Ora News, deklaron se hoteli i sekuestruar nga Policia, Santa Quaranta, është ndërtuar sipas...

SOFT

VIP