Thursday, September 20, 2018
Home Tags Lajm i fundit

Tag: lajm i fundit

Shpetim Idrizi braktis Ramën, bashkohet me Bashën, zbardhen gjashtë pikat e...

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet me Shpëtim Idrizit ka firmosur sot marrëveshje bashkëpunimi me Partinë Demokratike duke iu bashkuar frontit opozitar. Idrizi dhe Basha...

E dashura tregon bisedën, Izet Haxhia mesazh nga burgu: “Asnjë s’po...

I dashuri i saj Izet Haxhia është në burg ne Shqiperi ne perpjekje per te rihapur dosjen "Hajdari", ndersa e dashura e tij menaxhon...

Ndërron jetë në moshën 91-vjeçare Liri Belishova, personazh i njohur i...

Diten e sotme ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçare Liri Belishova, një nga drejtueset kryesore të Partisë Komuniste që nga vitet e para të...

Ekzekutimi i Marjo Majollarit në Tiranë, babai i tij i dënuar...

I riu Mario Majollari, 28-vjeç, i ekzektuar mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në Tirame, sipas policise, është djali i Avni Majallarit,...

Vrasja me katër plumba, historia e Dëfrim Kasmit dhe pseudonimi “fantazma”

Trafiku i drogës dhe historia e vrasjeve kanë rrethuar vazhdimisht 41-vjeçarin Dëfrim Kasmi, i cili u ekzekutua mbrëmjen e së hënës në një atentat...

Taulant Balla publikon videon e Monika Kryemadhit duke qëlluar Edi Ramën...

Deputetet socialiste duket se kane regjistruar me celulare prapaskenat e seances se sotme parlamentare ku u votua kryeprokurorja e re Arta Marku. Taulant Balla ka...

Atentat me armë në Vlorë, identifikohet 40-vjecari i vrarë në hyrje...

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë ne lagjen "Partizani" te ketij qyteti. Krimi u regjistrua ne...

Ardit Gjebrea humb ‘betejën’ me…ciftin që u nda nga xhelozia

Ai është një nga moderatorët më të sukseshëm në ekranet shqiptare. Ardit Gjebrea është gjithashtu një nga drejtuesit e emisionit që u gjendet më afër...

Thirrja për doktorin anestezist që tentoi vetëvrasjen. “Ndoshta zoti të jep...

Aktivistja e shoqërisë civile, Julia Sinanaj Zoi, ka publikuar nje shkrim per mjekun anestezist Tefik Zhurda, i cili po “lufton” me vdekjen në spital...

Tsipras takohet me Ramën në Bruksel, “ftohen gjakrat” Shqipëri-Greqi

Kryeministri Edi Rama pati një takim me homologun grek Alexis Tsipras, pasi dy kreret e qeverive po qendrojne ne Bruksel në kuadër të Samitit...

SOFT

VIP