Saturday, June 23, 2018
Home Tags Lady diana

Tag: lady diana

“Princesha Lady Diana ishte shtatzënë natën që vdiq”

Një zbulim i rralle është bërë në Britaninë e Madhe mbi vdekjen e Princeshës Diana dhe do të luhet në një dramë kontroversiale në...

SOFT

VIP