Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Kuvendi

Tag: kuvendi

Grida Duma thirrje protestuesve të hyjnë në Kuvend: Ajo sallë është...

Protesta e opozitës është shoqëruar me tensione dhe përplasje. Gjatë fjalës së saj, deputetja e PD, Grida Duma u bëri thirrje protestuesve të hyjnë brenda...

SOFT

VIP