Wednesday, February 21, 2018
Home Tags Kundershtaret e bashes

Tag: kundershtaret e bashes

Deputetja e PD zbulon akuzat e rënda për kundërshtarët e Bashës:...

Deputetja Albina Deda hapur ka dale kunder "opozitareve te opozites" me nje shkrim kritik ndaj zerave qe dolen kunder Lulzim Bashes dhe listave qe...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP