18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kukesi partizani

Tag: kukesi partizani

“Luftë dhe Paqe”, incidentet që shoqëruan ndeshjen Kukësi-Partizani

Do të meritonte titullin “Lufta dhe Paqja” nëse do të ishte roman, Kukësi – Partizani. Luftë sportive për 90 minuta në tapetin e blertë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °