Monday, April 23, 2018
Home Tags Kukesi partizani

Tag: kukesi partizani

“Luftë dhe Paqe”, incidentet që shoqëruan ndeshjen Kukësi-Partizani

Do të meritonte titullin “Lufta dhe Paqja” nëse do të ishte roman, Kukësi – Partizani. Luftë sportive për 90 minuta në tapetin e blertë...

SOFT

VIP