21 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kukes

Tag: kukes

Ilir Meta i habit të gjithë, i bie tupanit në mes...

Fushata elektorale i afron politikanet me shume me qytetaret dhe me jeten e tyre te perditshme. Eshte bere zakon tashme qe ne fushate politikanet shqiptare...

Zyrtare, PS shpall kandidatët për deputetë në Kukës e Shkodër, Dibër,EMRAT

Partia Socialiste shpalli katër kandidatët për deputetë në qarkun e Kukësit. Mimi Kodheli nga selia e PS, ka bërë me dije emrat: Mimi Kodheli Safet Gjici Valbona Koci Agron...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
40%
2.6kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °