Saturday, July 21, 2018
Home Tags Kukes

Tag: kukes

Ilir Meta i habit të gjithë, i bie tupanit në mes...

Fushata elektorale i afron politikanet me shume me qytetaret dhe me jeten e tyre te perditshme. Eshte bere zakon tashme qe ne fushate politikanet shqiptare...

Zyrtare, PS shpall kandidatët për deputetë në Kukës e Shkodër, Dibër,EMRAT

Partia Socialiste shpalli katër kandidatët për deputetë në qarkun e Kukësit. Mimi Kodheli nga selia e PS, ka bërë me dije emrat: Mimi Kodheli Safet Gjici Valbona Koci Agron...

SOFT

VIP