Sunday, July 22, 2018
Home Tags Krimet e renda

Tag: krimet e renda

Goditet rrjeti i drogës, arrestohen 19 anëtarë të bandës së baronit...

Prokuroria e krimeve të rënda dhe policia e shtetit kanë arrestuar 19 persona të akuzuar për trafik droge. Mësohet se grupi i personave të arrestuar...

Prokurori i Krimeve të Rënda: Nuk e dinim cfarë do gjenim...

Prokurori i Krimeve të Rënda, Eugen Beci, pjese e nje paneli në emisionin “Opinion” të Gazetarit Blendi Fevziu në Tv Klan, ne lidhje me...

SOFT

VIP