22 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Krenar ahmeti

Tag: krenar ahmeti

Vettingu, ONM përjashton Krenar Ahmetaj për sjellje kriminale dhe 24 të...

Sipas ONM 2 kandidate, Nertila Sadedini dhe Noreta Kalcuni ne punet qe kane kryer me pare kane shkelur praktikat e mira administrative, Krenar Ahmeti...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
21 ° C
21 °
21 °
73%
2.1kmh
8%
Fri
30 °
Sat
31 °
Sun
31 °
Mon
24 °
Tue
24 °