17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kontrata pune norvegji

Tag: kontrata pune norvegji

Norvegjia ofron kontrata pune me pagë 4.500 euro, ja hapat që...

Sipas raportit të fundit të Zyrës Evropiane të Punësimit, (EU RES), vendet nordike si Norvegjia, Danimarka dhe Suedia kanë mungesë të ekspertëve kryesorë, si...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °