37 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kolegji i apelimit

Tag: kolegji i apelimit

Vettigu, zgjidhet kryetarja e Kolegjit të Apelimit

Është zgjedhur sot edhe kryegjyqëtarja e Shqipërisë, me reformën e re të drejtësisë dhe vettingun. Sot është zgjedhur Kryetarja e Kolegjit të Apelimit, Natasha Mulaj....

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
35 ° C
35 °
35 °
21%
6.2kmh
40%
Fri
31 °
Sat
31 °
Sun
30 °
Mon
24 °
Tue
24 °