Saturday, June 23, 2018
Home Tags Koke me koke

Tag: koke me koke

Fatos Nano flet pas takimit me Edi Ramën: Nuk është cështje...

Pak minuta pas shperndarjes se lajmit per takimin mes Edi Rames dhe Ilir Metes, Fatos Nano ka dhene reagimin e tij te pare. "Nuk keni...

SOFT

VIP