18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kokaina

Tag: kokaina

Ja kush është bosi i trafikut të kokainës i vrarë në...

Një nga viktimat e masakrës së ndodhur në Elbasan mbrëmjen e të mërkures, shtetasi Eno Bedalli, është një eksponent tepër akiv dhe agresiv në...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °