16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kokaina ne elbasan

Tag: kokaina ne elbasan

Super-aksioni në Elbasan, dy kolumbianë e 5 shqiptarë kapen me 100...

Policia shqiptare finalizoi pperacionin ndërkombëtar antidrogë të koduar me emrin "Xibraku". Aksioni është shtrirë në qytetet e Tiranës, Elbasanit, Durrësit dhe Vlorës. Ministria e Brendshme...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
72%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °