Friday, July 20, 2018
Home Tags Koco kokedhima

Tag: koco kokedhima

Besa nxjerr të palarat e Koços: Na sjell gjithmonë lule, por...

Ermal Mamaqi i ka bërë një surprizë Koço Kokëdhimës teksa e ka pasur të ftuar në emision. Ai ka sjellë në studio Besën, e...

Kokëdhima në Durrës: Çadrat e Veliajt për ‘vettingun’ si antimitingjet e...

Ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima ka dalë në mbështetje të protestës së opozitës. Kokëdhima është shprehur se, qeveria nuk mund të shpërfillë kërkesën e opozitës...

A është Rama miku juaj? Ja si përgjigjet Koço Kokëdhima

Deputeti Koço Kokëdhima i ftuar në emisionin "Opinion" të Blendi Fevziut ka folur për miqësinë me kryeministrin Rama. Kokëdhima tha se raportet personale me Ramën...

“Raporti sekret” për drogën, policia e shtetit sulmon Koco Kokëdhimën

Policia e shtetit sulmon ish-deputetin e Ps Koco Kokedhima pas lajmit te publikuar diten e sotme ne lidhje me nje raport sekret qe implikon...

“Sherr” në PS, Kokëdhima: Zoti Tao …! Balla: Ik ore andej!

Ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, u la mënjanë dje gjatë mbledhjes së Asamblesë Kombëtare. Kokëdhima u pa në disa momente teksa rrinte vetëm, ndërsa asnjë...

Kokëdhima qetëson Tom Doshin? “Ka pakënaqësi, por s`do ketë probleme”

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima dhe Tom Doshi kanë drekuar së bashku gjatë zhvillimit të seancës parlamentare ditën e sotme pak orë...

SOFT

VIP