Monday, October 22, 2018
Home Tags Klement balili

Tag: klement balili

Klement Balili dy vjet në kërkim, si dështuan të gjitha aksionet...

Klement Balili, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge, në kërkim dhe i dënuar në Greqi i ka shpëtuar të gjitha operacioneve të organizuara nga...

Donald Lu bën akuzën e rëndë para largimit: Mos arrestimi i...

Ambasadori amerikan Donald Lu tha te enjten se mosarrestimi i Klement Balilit, i dyshuar si një prej trafikantëve më të fuqishëm të drogës është...

Dështon kapja e Kelmend Balilit, policia bastis shtëpinë e vjehrrit të...

Policia shqiptare ka kryer sot disa veprime operacionale me qellim kapjen e Klement Balilit. Personazhi i konsideruar ndryshe si Eskobari i Ballkanit, prej vitit...

Kush janë tre kapot e krimit shqiptar që përmendi ambasadori amerikan...

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu, ka bërë një deklaratë tejet të fortë ditën e sotme. Ai ka kritikuar policinë, prokurorinë e gjykatat, madje...

Interpoli: Trafikoi 83 kg kokainë, dhjetëra ton kanabis, Apeli lë në...

Gjykata e Apelit në Greqi lë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg ndaj Klemend Balilit, shqiptarit i cili rezulton personi më i...

Zbardhen përgjimet e Klement Balilit, ky është mesazhi që e tradhtoi

Mbrëmë në emisionin "Opinion" janë zbardhur disa dokumente të përgjimeve mes të shumëkërkuarit Klement Balili dhe Petro Dalanajt, ky i fundit i arrestuar për...

Kërcënimi i Metës: Nëse Rama konfirmon 71 vota, unë iki që...

Kreu i LSI-së, Ilir Meta i ka dhënë sot një mesazh të qartë kryeministrit Rama. Meta ka thënë prerë se nëse kryeministri Rama konfirmon...

Arrestohet miku i ngushtë, dyshohet se ndihmoi Klement Balilin gjatë arratisë

Policia arrestoi një ndër miqtë më të ngushtë të Klement Balilit, gjatë një operacioni të gjerë që po zhvillon për kapjen e një ndër...

Aksioni për kapjen e Klement Balilit, policia: Gjetëm tri armë, ja...

Policia e shtetit beri sot nje deklarate shpjeguese ne lidhje me aksionin per kapjen e Klement Balilit. Ne deklarate thuhet se me datë 10.12.2016, në...

Kush është Klement Balili, i akuzuar nga PD dhe Greqia si...

Klement Balili eshte 46-vjeçari që akuzohet nga Partia Demokratike si kreu i një grupi kriminal që merret me trafik ndërkombëtar të lëndë narkotike prej...

SOFT

VIP