Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Klea huta

Tag: klea huta

Bukuroshja shqiptare merr ftesë për të luajtur në serialin “Ertugrul”

2016 duket se ka qenë viti i Klea Hutës. Pas ‘Gjeniut të ‘vogël, Maratonës së këngës popullore, pjesëmarrjes tek Kënga Magjike, bukuroshja duket se...

Klea Huta e dashura e Erik Fullanit? Reagon moderatorja: Ja e...

Ka mjaftuar vetem një foto që disa portale të aludojnë për një lidhje dashurie mes moderatores Klea Huta dhe djalit të ish-guvernatorit të Bankës...

Klea Huta surprizon fansat me foton e sozisë së saj

Klea Huta, ka postuar ne faqen e saj zyrtare një foto në profilin e saj në Instagram, që i ka habitur jo pak fansat. Ajo...

SOFT

VIP