17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Klaudia pepa

Tag: klaudia pepa

Klaudia Pepa reagon pas kritikave ku e quajti ‘vëlla’ Albi Nakon,...

Klaudia Pepa dhe Albi Nako u shfaqen dje tek emisioni i pasdites ‘Rudina’, Albi në një rrëfim ekskluziv mbi karrierën e të rejat e...

Klaudia Pepa zhvishet në Jug, kënaq pushuesit me fotot provokuese në...

Balerina e njohur tashme, Klaudia Pepa eshte kthyer ne Shqiperi ku po pushon ne plazhet e njohura ne Jug te vendit. Diten e sotme, ajo...

Klaudia dhe Albi Nako të ndarë? Nëna dhe motra e balerinës...

Të gjithë e kemi vlerësuar dhe duartrokitur balerinën Klaudia Pepa, e cila jo na ka bërë shpeshherë të habitemi nga performancat e saj të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °