26 C
Tirana
Tuesday, August 22, 2017
Home Tags Kengetarja

Tag: kengetarja

Rikthehet Liljana Kondakçi, zbulon pikën e saj të dobët dhe përlotet...

Një prej ikonave të muzikës së lehtë shqiptare, Liljana Kondakçi, ka qenë e ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, për të ndarë me publikun...

Irma Libohova del në skenë pas vdekjes së bashkëshortit: Ja porosia...

Këngëtarja Irma Libohova është ngjitur në skenë 5 ditë pas vdekjes së bashkëshortit të saj Besnik Kaso. Përmes një videoje të publikuar në Instagram...

Dua Lipa i jep fund marrëdhënies 2 vjeçare me të dashurin

Kengetarja shqiptare Dua Lipa i ka dhënë fund marrëdhënies së saj me të dashurin, modelin Isaac Carew. Mungesa e Isaac gjatë javëve të fundit në...

Ndahet nga jeta këngëtarja dhe artistja e njohur Anita Take

Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë shqiptare, Anita Take. Ajo u shua mbremjen e te enjtes sic konfirmojme burimet. Anita...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
24 ° C
24 °
24 °
44%
5.1kmh
0%
Wed
26 °
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
32 °
Sun
32 °