Tuesday, January 16, 2018
Home Tags Kelcyre

Tag: kelcyre

Bënë namin me vjedhje në Tepelenë, shkatërrohet grupi i ‘skifterëve’ (Emrat...

Goditet grupi që kryente vjedhje lokalesh dhe banesash në Tepelenë, Memaliaj dhe Këlcyrë. Pas një pune intensive të kryer nga Specialistët Kundër Krimeve në Komisariatin...

NJOFTIM

Rritja ekonomike në 2018, në varësi të zhvillimeve të brendshme

Flet Arben Malaj, ekspert i ekonomisë, ish-ministër i Financave: Ritmet e ulëta të rritjes së konsumit dhe kreditimit të biznesit në lekë dhe valutë,...

SOFT

VIP