18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kelcyre

Tag: kelcyre

Bënë namin me vjedhje në Tepelenë, shkatërrohet grupi i ‘skifterëve’ (Emrat...

Goditet grupi që kryente vjedhje lokalesh dhe banesash në Tepelenë, Memaliaj dhe Këlcyrë. Pas një pune intensive të kryer nga Specialistët Kundër Krimeve në Komisariatin...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °