Wednesday, June 20, 2018
Home Tags Kavaje

Tag: kavaje

EMRAT/ Krim brenda familjes në Kavajë, burri vret gruan me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Kavajë, ku një burrë ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Burime nga Policia bëjnë...

Zyrtare, ky është kandidati i PD për bashkinë e Kavajës

Pas vendimit për të hyrë në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit, PD hyn edhe në zgjedhjet lokale të Kavajës. Isa Sakja është kandidati demokrat për...

Arrestohet oficeri i policisë në Kavajë, ja veprimi i rëndë për...

Burime zyrtare njoftuan pasditen e sotme se sektori i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat Tiranë ndaloi punonjësin e policisë Baki Ballhysa. Oficeri, me...

SOFT

VIP