Friday, July 20, 2018
Home Tags Kandidatet

Tag: kandidatet

“Surpriza” e radhës nga pakti Rama-Basha: Asnjë kandidat në…

Vendoset veto nga PD dhe PS për të mos zhvilluar ballafaqime publike me rivalët në zgjedhje. Përveç toneve të ashpra dhe replikave në fushatë, zbulohet...

Vettingu, 6 kandidatë nuk plotësojnë kriteret, mes tyre Ina Rama

Juristët kanë dyshime se jo të gjithë kandidatët në listën e publikuar nga Avokati i Popullit për institucionet e Vetingut, i plotësojnë kushtet ligjore....

SOFT

VIP