16 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kandidatet

Tag: kandidatet

“Surpriza” e radhës nga pakti Rama-Basha: Asnjë kandidat në…

Vendoset veto nga PD dhe PS për të mos zhvilluar ballafaqime publike me rivalët në zgjedhje. Përveç toneve të ashpra dhe replikave në fushatë, zbulohet...

Vettingu, 6 kandidatë nuk plotësojnë kriteret, mes tyre Ina Rama

Juristët kanë dyshime se jo të gjithë kandidatët në listën e publikuar nga Avokati i Popullit për institucionet e Vetingut, i plotësojnë kushtet ligjore....

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
63%
1.5kmh
75%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °