Wednesday, February 21, 2018
Home Tags Kandidatet per deputete

Tag: kandidatet per deputete

Gardisti i 21 Janarit në listën e deputetëve për Partinë Socialiste

Prezantimi i listave të zgjedhjeve që u bë ditën e djeshme i ngjasonte më shumë një markatoje transfertash dhe favoresh, ku hesape të vjetra...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP