16 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kanabisi

Tag: kanabisi

Rama: Zjarrfikëset dhe botet e ujësjellësit ujisnin parcelat me drogë në...

"Deri dje, auobotet e zjarrfikëseve dhe ujësjellësit ujisnin parcelat me kanabis në Lazarat". Kjo ishte deklarata e kryeministrit Edi Rama në një komunikim me median...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
1.4kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °