Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Kanabisi

Tag: kanabisi

Rama: Zjarrfikëset dhe botet e ujësjellësit ujisnin parcelat me drogë në...

"Deri dje, auobotet e zjarrfikëseve dhe ujësjellësit ujisnin parcelat me kanabis në Lazarat". Kjo ishte deklarata e kryeministrit Edi Rama në një komunikim me median...

SOFT

VIP