15 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kampionati France

Tag: Kampionati France

“Euro 2016”, ja si mund të kualifikohet Shqipëria

Duke marrë parasysh kundërshtarët që Kombëtarja ka në grup shanset për tu renditur të parët dhe të dytët janë të pakëta, prandaj objektivi me realist...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
0.5kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °