Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Kampionati France

Tag: Kampionati France

“Euro 2016”, ja si mund të kualifikohet Shqipëria

Duke marrë parasysh kundërshtarët që Kombëtarja ka në grup shanset për tu renditur të parët dhe të dytët janë të pakëta, prandaj objektivi me realist...

SOFT

VIP